Blog

Our Latest Blog Posts
20
Feb

Llojshmëri shërbimesh përfshirë kopje dhe duplikim çelësash

Kopje çelësash të ndryshëm, çelësa me kod, çelësa me chip, çelësa me telekomandë. Kopje për çelësa për makina, çelësa për kasafortë, çelësa dyersh, kopje celësash makine, çelësa motorrash etj. Shërbimet tona ofrohen në Tiranë dhe zonat përreth. Këtu mund të kontaktoni direkt me sevisin Celësa EDI nëpërmjet Viber-it, WhatsApp - it, apo Facebook-ut. Shtoni në rubrikën tuaj numrin tonë të telefonit: 00355 69 20 29 030 dhe mos hezitoni të…

Read more →
20
Feb

Riparime, Ndërrime dhe zhbllokime bravash të ndryshme

Zhbllokime për dyer të blinduara, brava dyersh - Punime me bravat, zhbllokime bravash dhe riparime. Keni mbetur i mbyllur brenda shtëpisë apo keni mbetur jashtë saj? Keni humbur çelësat dhe nuk dini si të hapni derën tuaj? Na telefoni. Ne mund t'ju ndihmojmë duke riparuar apo ndërruar bravën e derës suaj pa e prishur atë. Zhbllokime për dyer të blinduara dhe jo vetëm. Disa nga shërbimet tona: Hapim Brava dyersh,…

Read more →
20
Feb

Kërko një preventiv në WhatsApp ose Viber për shërbimin që dëshiron

Ketu mund te kontaktoni direkt me sevisin Celesa EDI nepermjet Viber-it, WhatsApp - it, apo Facebook-ut. Shtoni ne rubriken tuaj numrin tone te telefonit: 00355 69 20 29 030 dhe mos hezitoni te na pyesni rreth sherbimeve qe ne ofrojme sic jane: kopje celesash, nderrim bravash, zhbllokime bravash, celesa me kod, celesa shtepie, kopje celesash makine, kasaforte etj. Servisi yne do te jete ne dispozicionin tuaj per cdo pyetje dhe…

Read more →
20
Feb

Kopje pultesh – pulte celesash, pulte dyersh, qepenash, garazhesh

Telekomanda dhe radiokomanda. Nderrime, riparime, duplikime, kopje pultesh apo telekomandash ne Tirane. Kopjojme pulte celesash, pulte garazhesh, pulte dyqanesh, pulte shpie, pulte traresh. pulte qepenash, pulte makinash, impiante alarmi,  pulte te ndryshme. Pulte per garazhe, pulte per qepena, pulte per shpia, pulte per dyqane, pulte traresh. etj. Kopjojme cdo lloj pulti dhe telekomande. Pulte per Porta Automatike Për Garazh, Dyqan dhe Magazinë, Barriera Automatike Për Parking. Programim klonime shitje asistence…

Read more →
20
Feb

Eksperti juaj i çelësave dhe bravave në Tiranë

Këtu tek Çelësa Edi, ne ofrojmë një gamë të gjerë shërbimesh sigurie dhe ndreqje bravash në Tiranë. Ne i shërbejmë klientëve në Tiranë dhe zonat përreth. Në rast se keni humbur çelësin dhe ju duhet një set i ri në kohë reale apo jeni në kërkim të një zgjidhje afatgjatë për të siguruar derën, ne jemi kompania që mund të telefononi. Me krenari themi se eksperienca jonë që prej vitit…

Read more →
20
Feb

Cambio serratura a Tirana, riparazione serratura porta blindata, cambio cilindro

Cambio serratura a Tirana, riparazione serratura porta blindata, cambio cilindro serratura porta blindata. Fabbro a Tirana Albania per cambiare serratura, sostituzione e riparazione serratura. Fabbro Urgente Riparazioni a Tirana, Albania Chiama al numero Tel: 0692029030   Miglior Fabbro in Albania, a Tirana sistema serrature e duplicazione chiavi auto, machine, porte blindate ecc.. "Servis Celesash EDI" Richiedi il tuo preventivo in pochi semplici passi: clicca sul numero e manda un messagio…

Read more →
Back
Whatsapp
Messenger
TELEFONO
SMS